МСДЮСШОР з водних видів спорту Яни Клочкової

Ласкаво просимо!

Ради вітати Вас на сайті Комунального закладу «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової»!

/Files/images/foto1.jpg/Files/images/foto3.jpg

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової (плавальний басейн "Піонер" - архітектори: Р. Г. Зарб, Н. Шкіряників, И.С. Хозановский) почала своє існування з 1977 року.

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву - позашкільний учбовий заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей і молоді, самореалізації, придбання навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

Сьогодні тут працюють: відділення плавання, водного поло, стрибків у воду, масажний і медичний кабінети і методичний центр, оздоровчі групи для населення, спортивний дитячий бар "Персей". Заняття здійснюють кваліфіковані тренери - викладачі. У школі займаються більше 800 вихованців.

Ми прагнемо зробити усе можливе для того, щоб юні спортсмени стали завойовниками водної стихії. Неважливо, стануть вони Олімпійськими чемпіонами як Яна Клочкова, або просто навчаться плавати вони обов'язково будуть здоровими, фізично розвиненими людьми, пристосованими до нашого життя.

Спортивне спорудження школи з водних видів спорту має: дві малі ванни, розраховані на навчання діти з однорічного віку, басейн на 25 метрів обладнаний 10-метровою вишкою для стрибків у воду, великий спортивний зал для занять загальною фізичною підготовкою, а також маленький спортивний зал для "сухих" тренувань з малюками. Займаючись в спортивній школі, кожен може повністю розкрити свої спортивні здібності і добитися найвищої майстерності, а тренерсько-викладацький склад школи Яни Клочкової допоможе вам в цьому.

Чекаємо Вас у нашій школі!

В бассейне Яны Клочковой открыли спортплощадку для активных занятий

/Files/images/1_chervnya/9 мая 2015 год.jpg

МК ДЮСШ Яни Клочкової

ДЮСШ Яны Клочковой на передаче "Харків-online" 13.01.12

Новини

Календар

Попередня Червень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930