• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Відділення стрибків у воду

Відділення стрибків у воду

/Files/images/плав 8.JPGСтрибки у воду неймовірно видовищний для глядачів вид спорту. За мить польоту стрибун віртуозно демонструє складні акробатичні елементи, і вершиною майстерності є ювелірний вхід у воду. Таке виконання досягається за допомогою регулярних занять у поєднанні з акробатикою, хореографією і вправ на батуті. Доречи, стрибунами в воду можна стати тільки в нашої школі.

Підготовку юних спортсменів у м. Харкові здійснюють 9 тренерів (з них 6 тренерів мають вищу категорію), під керівництвом заслуженого тренера України, старшого тренера області Молчанова Володимира Олексійовича .

Вихованці цього вiддiлення многократні переможці та призери Всеукраїнських та міжнародних змагань різного рівня. Так, вихованці майстри спорту міжнародного класу, члени збірної команди України - Пригоров Олексiй, многократний переможець Чемпіонатів України, Європи, Світу та призер Олімпійських Ігор у Пекiнi, Яковенко Єгор - фіналіст Кубка Світу, Бондар Сергій - переможець Кубку України. Зростає нове покоління юних спортсменів, майбутнє нашої школи – Сидоркін Максим, бронзовий призер чемпіонату України серед спортсменів 2002 року./Files/images/Копия плав 7.JPG

Ми хочемо, щоб в нашій «Міській спеціалізованій дитячо – юнацькій спортивній школі олімпійського рузерву з водних видів спорту Яни Клочкової» запалювалися нові імена і приносили велику радість і стимул до нових перемог.

Галереї "стрибки у воду"

Галереї "прыжки в воду"

Кiлькiсть переглядiв: 807