• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Відділення водного поло

Відділення водного поло

/Files/images/9.JPGУ Харкові водне поло почало розвиватися в післявоєнні роки. Вже в жовтні 1977 року вихованці відділення водного поло піднесли подарунок - виграли звання чемпіонів СРСР. У цій команді грав тренер нашого відділення Олександр Євгенович Мар’їн.

У нашому басейні виріс відомий на весь світ - Олексій Баркалов - двократний олімпійський чемпіон, чемпіон Світу і Європи (тренер - заслужений тренер СРСР Д.З.Смагаринський). Нині на відділенні працює п'ять висококваліфікованих тренерів-викладачів. У тому числі, засновник відділення водного поло в нашій школі заслужений тренер України Євген Давидович Смеркус. Викладачі розвивають у своїх вихованцях загартованість, зміцнення здоров'я, гармонійний різнобічний фізичний розвиток. Вихованці відділення є неодноразовими чемпіонами і призерами України, а також членами національної збірної./Files/images/пл 10.JPG

Ми хочемо. щоб в нашій «Міській спеціалізованій дитячо – юнацькій спортивній школі олімпійського резурву з водних видів спорту Яни Клочкової» запалювалися нові імена і приносили велику радість і стимул до нових перемог.

Галереї "водное поло"

Галереї "Спортивно-оздоровительный лагерь на базе ХОВУФК "Лиман" 2014г."

Галереї "Олимпийский урок в ХОВУФКС 12.09.2014г."

Галереї "Всеукраинский юношеский турнир по водному поло, посвящённый памяти ЗТ Украины Мартынчику В.Т."

Галереї "Новогодний матч по водному поло "ОТЦЫ и ДЕТИ" январь 2015 г."

Кiлькiсть переглядiв: 660