• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші тренери

ВІДДІЛЕННЯ ВОДНОГО ПОЛО


/Files/images/treneryi/IMG_7894_1.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7912.jpg /Files/images/treneryi/IMG_7887.jpg
Смеркус
Олег
Євгенович

Старший тренер відділення, тренер-викладач вищої категорії з водного поло, працює в СДЮСШОР з 1988 року. Збірні команди області та СДЮСШОР під його керівництвом неодноразова ставали чемпіонами України з водного поло серед юнаків та юніорів. Петров В., Кириченко Д. та Авак К. - чемпіони України в складі команди БМК Харків. Голодніков О. – багаторазовий чемпіон України (в складі команди «Ільїчевець» Маріуполь
Гудін
Віталій
Станіславович

Майстер спорту СРСР, тренер-викладач другої категорії з водного поло, працює в СДЮСШОР з 2009 року


Мар’їн
Олександр
Євгенович
Тренер-викладач вищої категорії з водного поло, працює в СДЮСШОР з 1993 року. Його вихованці: Сафонов Ю., Гаврилов Денис, Шморгун О., Петрушинський К., Стороженко А,Токаєв О. Фьоклін Д. - неодноразово ставали чемпіонами України з водного поло серед юнаків та юніорів

/Files/images/treneryi/IMG_7927.jpg
Мироненко
Олександра
Ігорівна

Майстер спорту України, тренер-викладач другої категорії з водного поло, працює в СДЮСШОР з 2008 року

Смеркус
Євген
Давидович

Заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії з водного поло, працює в СДЮСШОР з 1977 року. Його вихованцями були: Рожков В. – чемпіон світу т а Європи з водного поло, Галкін Олександр – чемпіон Європи з водного поло серед молоді, неодноразовий чемпіон СРСР, Дроздін Ю. та Олейніков І. – чемпіони Європи серед молоді в складі збірної команди СРСР

ВІДДІЛЕННЯ ПЛАВАННЯ


/Files/images/treneryi/IMG_7936.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7932.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7917.jpg
Балкова
Олена
Станіславівна

Тренер-викладач другої категорії з плавання, працює в СДЮСШОР з 2006 року.
Кірюшина
Наталія
Юріївна.

Майстер спорту України, старший тренер відділення, тренер-викладач другої категорії з плавання, працює в СДЮСШОР з 2006 року.

Котляр
Світлана
Вікторівна.

Майстер спорту СРСР, старший тренер відділення, тренер-викладач першої категорії з плавання, працює в СДЮСШОР з 2007 року.


/Files/images/treneryi/IMG_7952.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7908.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7950.jpg
Куксова
Людмила
Василівна.

Тренер-викладач першої категорії з плавання, працює в СДЮСШОР з 1986 року. .Хорошавін
Олег
Борисович.

Тренер-викладач першої категорії з плавання, працює в СДЮСШОР з 2006 року. Його вихованець Кравцов Едуард в 2010 та 2011 року став призером чемпіонату України з плавання серед юнаків.

Шелехань
Інна
Миколаївна.

Майстер спорту України, тренер-викладач другої категорії з плавання, працює в СДЮСШОР з 2009 року

/Files/images/treneryi/IMG_7940.jpg
Федорова
Оксана
Миколаївна.

Тренер-викладач другої категорії з плавання, працює в СДЮСШОР з 2010 року.

ВІДДІЛЕННЯ ЗІ СТРИБКІВ У ВОДУ


/Files/images/treneryi/IMG_7893.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7904.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7914.jpg
Андрієвська
Наталія
Леонідівна.

Майстер спорту України, тренер-викладач першої категорії зі стрибків у воду, працює в СДЮСШОР з 1997 року. Її вихованець Рудь Ярослав 2011 року став чемпіоном України серед юнаків.

Воронов
Володимир
Сергійович.

Майстер спорту СРСР, старший тренер відділення, тренер-викладач вищої категорії зі стрибків у воду, працює в СДЮСШОР з 1984 року. Його вихованці: Колєсніков В'ячеслав та Романова Анастасія - чемпіони України зі стрибків у воду.Дьоміна
Нонна
Василівна.


Тренер-викладач вищої категорії зі стрибків у воду, працює в СДЮСШОР з 1984 року. Її вихованці Чернова Ірина - срібний призер Кубку СРСР зі стрибків у воду, Яковенко Єгор - чемпіон Європи серед юніорів, Кривошеєва Тетяна - призер чемпіонату України, Сенчуріна Ганна - чемпіонка України серед юнаків та дівчат у 2010 році.
/Files/images/treneryi/IMG_7955.jpg/Files/images/treneryi/IMG_7920.jpg/Files/images/treneryi/IswMG_7898.jpg
Пашнва
Оксана
Вікторівна.

Майстер спорту СРСР, старший тренер відділення, тренер-викладач першої категорії зі стрибків у воду, працює в СДЮСШОР з 2007 року. Її вихованець Левченко Віталій 2011 року став чемпіоном України серед юнаків.

Толчанова
Тетяна
Віталіївна.


Заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії зі стрибків у воду, працює в СДЮСШОР з 1989 року. Її вихованець Пригоров Олексій - бронзовий призер Олімпіади у 2008 році в Пекіні(тренер Молчанов В. О.) Бондар Сергій - багатократний чемпіон України серед молоді, юніорів та юнаків, Буйлук Вероніка- призер чемпіонату України, кандидат у збірну команду Україну.
Челомбитько
Алла
Михайлівна.

Тренер-викладач другої категорії зі стрибків у воду, працює в СДЮСШОР з 1984 року. Її вихованка Жукова Ганна - призер чемпіонатів СРСР зі стрибків у воду.
Кiлькiсть переглядiв: 232